Top Ad unit 728 × 90

Як у Вінниці РНС зиму проваджало та весну зустрічало…У прощену неділю біля Коцюбинського зібрались представники Вінницької громади — монополісти на протест із числа пенсіонерів, громадські організації у кожній із якої по 1-2 учасника, та безробітні маргінали. І оголосили про імпічмент. 

Щоправда, право на протест вони вирішили монополізувати — оскільки можливості висловити свою думку студентам, які теж прийшли протестувати проти діючої влади, а також російської агресії проти України, збірна маргіналів швиденько спровадила, а плакати із гаслами порвала. 


Адже як це в умовах максимальної толерастіїї, яку декларують РНСівці, та й щоб хтось крім них протестував… це ж абсурд.  Заклеймивши «калєктівно» всіх позором, вирішили ще й святкового хороводу вшкварити, пройшовши ходою від Коцюбинського в безкінечність. Ось і імпічмент оголосили, публічно засудили — ще трохи і перемога у їх кишені.
Цікаво лише хто ж наповнює ті кишені. Та чому цьому загадковому спонсору не до вподоби, що протесувати люди хочуть не тільки проти Порошенка, а й проти російської війни.
Ну і насамкінець пропоную поміркувати над тим, хто ж із вінницьких пенсіонерів більше «апазіціонер» - «бабусі Малиновського» чи «дідусі-РНСівці», пропоную всім запастись поп-корном та чекати, батл буде епічним...   

Як у Вінниці РНС зиму проваджало та весну зустрічало… Reviewed by Виктор Инсайдер on февраля 18, 2018 Rating: 5

Комментариев нет:

All Rights Reserved by VINSIDER © 2014 - 2017

Форма для связи

Имя

Электронная почта *

Сообщение *

Технологии Blogger.